خدمات قالیشویی افشاریه

امروزه شاهد تعداد زیادی از قالیشویی ها در جای جای ایران هستیم. این مراکز علاوه بر شستشوی فرش ها، خدمات زیادی را هم ارائه می دهند اما نحوه ی شستشو، دستگاه ها و همچنین افراد مشغول در قالیشویی ها متفاوت می باشد همین موضوع سبب تفاوت در علمکرد قالیشویی ها شده است. قالیشویی در افشاریه با مجهزترین دستگاه ها و افراد حرفه ای جزو بهترین قالیشویی در تهران می باشد.

قالیشویی در افشاریه

این قالیشویی از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات بهره می برد همچنین افراد مشغول در قالیشویی در افشاریه همگی از تجربه و حرفه ی بالایی برخوردار هستند، به همین خاطراست که این قالیشویی ها در اتحادیه ی صنف قالیشویی امتیاز بالایی را کسب کرده اند.

در قالیشویی در افشاریه تمامی خدمات از جمله رفوگری، تثبیت رنگ، ریشه زنی، شیرازه دوزی و… ارائه می شود به گونه ای که تمام نیازهای هر گونه فرشی تامین می گردد. لازم به ذکر است که این خدمات توسط افراد حرفه ای و زیر نظر کارشناسان انجام می گیرد. در ادامه به بررسی ویژگی های خوب این قالیشویی می پردازیم. قالیشویی حصارک زیر نظر کارخانه قالیشویی کمالشهر می باشد. جهت دریافت خدمات قالیشویی در کمالشهر با ما در تماس باشید.

خدمات قالیشویی افشاریه
خدمات قالیشویی افشاریه

دلیل انتخاب قالیشویی افشاریه

ارائه خدمات

همه خدمات فرش همچون رفوگری، تثبیت رنگ، لکه برداری، شیرازه دوزی، ریشه زنی، رفع سوختگی و پارگی فرش و… باید به بهترین نحو احسن ارائه شود. تمامی موارد بالا به مهارت و حرفه ی بالایی احتیاج دارند به همین خاطر در یک قالیشویی خوب همچون قالیشویی در افشاریه علاوه بر این که از افراد کاربلد و باتجربه استفاده می شود، کارشناسان و متخصصین فرش بر تمامی خدمات انجام شده نظارت کامل دارند.

از دیگر خدماتی که بسیار مهم می باشد، حمل و نقل است که باید به صورت کاملا درست و اصولی و با ماشین های مناسب انجام شود. کارخانه قالیشویی کمالشهر بهترین قالیشویی خوب در هشتگرد می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در هشتگرد با ما در ارتباط باشید.

دستگاه های پیشرفته

از آن جهت که تمامی فرآیندهای شستشو و حتی خشک شدن فرش ها توسط دستگاه صورت می گیرد، سلامت و امکانات آن ها بسیار پراهمیت است. در صورتی که دستگاه ها خراب باشند علاوه بر این که فرش هایتان به درستی تمیز نمی شوند، ممکن است آسیب های زیادی به آن ها وارد شود.

آب تمیز و شرعی

در صورتی که فرش هایتان را به یک قالیشویی معتبر و سرشناش همچون قالیشویی در افشاریه بسپارید دیگر نگران این دو مورد نباشید چرا که در یک قالیشویی خوب، آب استفاده شده برای شستشوی فرش ها از چاه استاندارد تامین می شود که کاملا پاکیزه است به طوری که فرش ها پس از شستشو رنگ بدی نخواهند داشت. لازم به ذکر است که از نظر شرعی هم هیچ مشکلی وجود ندارد. مبل‌شویی در محل توسط کارخانه قالیشویی کمالشهر قابل انجام می باشد. جهت دریافت خدمات مبل شویی با ما در تماس باشید.

ارائه فاکتور

برای جلب توجه مشتری و همچنین ایجاد اعتماد بیشتر، باید فاکتوری رسمی به صاحب فرش داده شود. در این فاکتور اطلاعات مهمی همچون تعداد فرش، نرخ شستشو، هزینه ی حمل و نقل و… قرار دارد.

مشتری مداری

از بهترین ویژگی هایی که یک قالیشویی باید دارا باشد اخلاق خوب و مشتری مداری است. مشتری مداری به معنای احترام به خواسته ی مشتری می باشد یعنی تمامی اعضای قالیشویی باید طبق نظر و خواسته ی مشتری عمل کنند تا رضایت کامل را کسب نمایند. این مورد در قالیشویی در افشاریه به خوبی رعایت می شود. رفوگری فرش توسط کارخانه قالیشویی کمالشهر قابل انجام می باشد. جهت دریافت خدمات رفوگری فرش با ما در تماس باشید.

استفاده از کارشناسان و متخصصین فرش

هر کاری به تخصص نیاز دارد شستشوی فرش هم باید با روش ها و شوینده های مخصوص انجام گیرد تا هیچ گونه آسیبی به آن وارد نشود. در یک قالیشویی خوب و معتبر همانند قالیشویی در افشاریه افراد کارشناس و متخصص بر تمامی فرآیندهای شستشو نظارت کامل دارند. این افراد بر اساس تاروپود، جنس فرش و میزان آلودگی بهترین روش شستشو و نوع شوینده را انتخاب می کنند.

فرآیند خشک شدن فرش

همانطور که می دانید در قالیشویی ها حتی خشک شدن فرش هم با دستگاه های مخصوص انجام می شود؛ بنابراین در یک قالیشویی خوب این فرآیند به صورت کاملا حرفه ای و با دستگاه های پیشرفته و سالم صورت می گیرد بنابراین علاوه بر اینکه فرش به خوبی خشک می شود، رنگ و الیاف آن بسیار تمیز و خوش رنگ خواهد شد. برای دریافت خدمات قالیشویی چهارباغ با کارخانه قالیشویی کمالشهر تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی کمالشهر در محدوده چهارباغ خدمات رسانی دارد.

قیمت خدمات قالیشویی افشاریه
قیمت خدمات قالیشویی افشاریه

هزینه ی شستشوی فرش در قالیشویی افشاریه

یکی از پارامترهای که بسیار مدنظر مشتریان است، هزینه می باشد. قیمت ها را اتحادیه صنف قالیشویی بر اساس هر مترمربع تعیین می کند اما برخی از عوامل بر روی این قیمت تاثیرگذارند مانند:

  • انتخاب نوع شوینده دارو، شامپو یا پودر
  • هزینه ی حمل و نقل
  • نوع فرش< هزینه ی شستشوی فرش های ماشینی، دستباف، ابریشمی و… با هم متفاوت می باشد>
  • شستشوی فرش به وسیله ی دستگاه یا به صورت دستی بر قیمت تمام شده ی شستشو تاثیرگذار است.
  • انجام خدمات اضافی همچون رفوگری، لکه برداری، تثبیت رنگ، ریشه زنی، شیرازه دوزی و…

درست است که این عوامل بر روی قیمت شستشوی فرش تاثیر گذار هستند اما یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد همچون قالیشویی در افشاریه همیشه منصفانه عمل می کنند و قیمت های مناسبی را برای شستشو و انجام خدمات ارائه می دهند. برای اطلاع از تمامی قیمت ها می توانید به سایت قالیشویی کمالشهر مراجعه کنید. کارخانه قالیشویی کمالشهر ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی و مبل شویی در قالیشویی در شهر جدید هشتگرد می باشد. برای دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

علت بدرنگ و کدر بودن فرش پس از شستشو چیست؟

عوامل زیادی بر روی این اتفاق تاثیرگذار هستند، اگر فرش هایتان را به یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد با افراد کارشناس و متخصص نسپارید بدرنگ و کدر شدن فرش بسیار طبیعی است. غبارگیری نکردن فرش قبل از شستشو، خیساندن اشتباه فرش، بهره بردن از شوینده ی نامناسب،عدم آبکشی درست اصولی و خشک کردن اشتباه و نامناسب فرش از دلایل بدرنگی فرش پس از شستشو می باشند.

در صورتی که فرش هایتان را به قالیشویی در افشاریه تحویل دادید دیگر نگران این مورد نباشید چرا که سابقه ی طولانی و تجربه های فراوان سبب شده است تا نام این قالیشویی در زمینه ی شستشو و خدمات، جزو بهترین ها قرار بگیرد.

قالیشویی افشاریه چه ویژگی هایی دارد؟

برای اطلاع از ویژگی های کارخانه قالیشویی در کمالشهر بهترین قالیشویی افشاریه پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه کنید.

هزینه ی شستشوی فرش در قالیشویی افشاریه چگونه می باشد؟

برای اطلاع از هزینه ی شستشوی فرش در قالیشویی افشاریه با کارخانه قالیشویی کمالشهر بهترین قالیشویی افشاریه در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

نوشته‌های مشابه

یک دیدگاه

  1. از قالیشویی کمالشهر تشکر میکنم.خدمات شستشوی فرش ماشینیشون حرف نداره. فرش های من را تمیز شستن سریع و کاملا خشک شده تحویل دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.