بهترین قالیشویی در آغچه حصار

شستشوی فرش ها از قدیم تا کنون تغیراتی داشته است. در زمان های قدیم فرش ها به صورت دستی و با تی های مختلف شسته می شد. اما اکنون تمامی فرآیند های شستسو و حتی خشک کردن فرش ها با دستگاه های مختلف انجام می شود. شستن فرش ها به روش سنتی بسیار سخت و طاقت فرسا بود و همچنین با مشکلات زیادی همراه بود به عنوان مثال برخی از افراد جایی مناسب برای شستن فرش ها نداشتند و یا هنگامی که فرش را برای خشک شدن بر روی بام پهن می کردند، باران می آمد و آن را لکه دار و فرآیند خشک شدنش را با مشکل مواجه می کرد.

قالیشویی ها به تمامی این مشکلات خاتمه داده اند و دیگر کمتر کسی پیدا می شود که خودش فرش هایش را بشوید. قالیشویی با بهترین روش ها و شوینده ها در کمترین زمان ممکن فرش را شستشو می دهند و یا حتی اگر فرش نیاز به دیگر خدماتی همچون ترمیم یا تثبیت رنگ و… داشت آن را بهبود می دهند. با همه ی این تفاسیر یکی دغدغه ی همه ی ما پیدا کردن یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد است به همین خاطر ما در این مقاله از سایت قالیشویی آغچه حصار به بررسی ویژگی های یک قالیشویی می پردازیم تا شما بهتر بتوانید انتخاب کنید.

روش های مراقبت از فرش

نکته ای که باید به آن توجه زیادی داشته باشید این است که شستشوی زیاد فرش ها اصلا به نفع تان نیست چرا که حتی اگر فرش ها را با بهترین روش ها و شوینده ها شستشو دهید باز هم تار و پود آن آسیب می بیند به همین دلیل باید تمام تلاش خود را بکار ببرید تا فرش هایتان را تمیز نگه دارید در زیر به بررسی راهکارهای خوبی می پردازیم:

 • در صورتی که چیزی بر روی فرشتان ریخته شد آن را با یک پارچه ی خیس سریعا پاک کنید تا به لکه تبدیل نشود. توجه داشته باشید که این کار را هرگز با استفاده از نوشابه، سرکه یا حتی آب گازدار و… انجام ندهید چرا که به تار و پود فرشتان آسیب های جدی وارد می کنند.
 • از روفرشی برای تمیز نگه داشتن فرش تان استفاده کنید، در جاهای که رفت و آمد زیاد است یک روفرشی زیبا بر روی فرشتان بیندازید تا لکه شدن و کثیفی فرش جلوگیری شود.
 • بجای شستن از شامپو فرش استفاده کنید، کافی است که مقداری شامپو فرش را با آب ترکیب کنید و با استفاده از یک فرچه به فرش هایتان بزنید.
 • نشاسته برای خوش بو و با طراوت کردن فرش بسیار بکار برده می شود، مقداری جوش شیرین را بر روی فرش بریزید و سپس جاروبرقی بکشید.
 • نشاسته ذرت برای تثبیت رنگ فرش بکار گرفته می شود، اگر فرش هایتان تغییر رنگ داده اند مقدار زیادی نشاسته ذرت را بر روی فرش هایتان بریزید و بعد از گذشت زمان چند ساعت جاروبرقی بکشید.
 • به هر حال زیاد شستن فرش ها خوب نیست و باعث کاهش طول عمر و زیبایی فرش می شود. توصیه ی ما این است که با راهکار های بالا فرش هایتان را تمیز نگه دارید.

قالیشویی سرخاب زیر نظر کارخانه قالیشویی کمالشهر ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در سرخاب با قیمت مناسب می باشد برای دریافت خدمات قالیشویی در سرخاب با ما در تماس باشید. نظافت و پاکیزگی یکی از مهمترین ارکان زندگی هر شخصی است. داشتن فرش، قالی و مبلمان تمیز نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

خدمات قالیشویی در آغچه حصار
خدمات قالیشویی در آغچه حصار

شستشوی فرش ها در قالیشویی در آغچه حصار

در بالا هم اشاره کردیم که نباید فرش ها زیاد شسته شوند اما اگر فرشتان به قدری کثیف و لکه دار بودند که جز شستن راه دیگری نداشتید به یک قالیشویی خوب و مورد تایید اتحادیه فرش هایتان را بسپارید تا در کمترین زمان و بهترین روش ها و شوینده ها به شستن فرش هایتان بپردازند، اما توجه داشته باشید که در ماه های نزدیک به عید فرش هایتان را به قالیشویی ندهید چرا که ممکن است در این زمان به دلیل شلوغی و زیاد بودن تعداد قالی ها، فرش هایتان خوب شسته نشود.

حتی دیده شده است که در این زمان به فرش ها آسیب های زیادی وارد می کنند اما جای نگرانی نیست در یک قالیشویی خوب این کار به ندرت صورت می گیرد. بهترین زمان برای تحویل فرش به قالیشویی فصل های بهار و تابستان است در این زمان خشک شدن فرش ها هم به صورت طبیعی انجام می شود. سعی کنید قالیشویی که انتخاب می کنید ویژگی های زیر را داشته باشد. کارخانه قالیشویی کمالشهر بهترین قالیشویی لشگرآباد ارائه دهنده خدمات شستشو انواع فرش اعم از فرش ماشینی، فرش دستباف و موکت و شستشو انواع مبل با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات می باشد در صورت نیاز به خدمات با ما در تماس باشید.

ویژگی های قالیشویی در آغچه حصار

اولین راه برای پیدا کردن یک قالیشویی این است که سایت اتحادیه صنف قالیشویان را باز کنید و در میان لیستی که به نمایش می گذارد یکی را انتخاب کنید، قالیشویی انتخابی باید ویژگی های زیر را داشته باشد.

 • ارائه خدمات حمل و نقل یکی از اصلی ترین و مهم ترین ویژگی های یک قالیشویی خوب است. البته باید به گونه باشد که در رفت و آمد ها هیچ گونه آسیبی به فرش ها وارد نشود.
 • جدا شستن فرش ها یکی از اصلی ترین ویژگی های یک قالیشویی است، نباید هر نوع فرشی را بدون توجه به الیاف و جنس آن شستشو داد به عنوان مثال فرش های دستباف از تار و پود و الیاف حساسی برخوردار هستند به همین خاطر باید با روش ها و دستگاه های مخصوص شسته شوند.
 • وجود افراد کارشناس و متخصص فرش برای تشخیص نوع شوینده و روش شستشو بسیار الزامی است.
 • استفاده از آب کاملا حلال و شرعی که از چاه تامین شده باشد، از مهم ترین ویژگی های یک قالیشویی خوب است.
 • ارائه تمامی خدمات فرش از جمله رفوگری، تثبیت رنگ، ریشه زنی، لکه برداری، رفع پارگی و سوختگی و بسیاری از خدمات دیگر باید ارائه شود.

در صورت نیاز به خدمات قالیشویی تهراندشت با کارخانه قالیشویی کمالشهر در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی کمالشهر ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی با کیفیت بالا در تهراندشت می باشد در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در تهراندشت با ما در تماس باشید. کارخانه قالیشویی کمالشهر بهترین قالیشویی در تهراندشت می باشد.

بهترین قالیشویی در آغچه حصار
بهترین قالیشویی در آغچه حصار

هزینه ی شستشو فرش در قالیشویی آغچه حصار

هزینه ی شستشوی فرش را اتحادیه صنف قالیشویی مشخص می کند، هر شش ماه یکبار اتحادیه برای شستشوی هر گونه فرشی قیمت می گذارد و تمامی قالیشویان مورد تایید اتحادیه باید آن را رعایت کنند. قالیشویی کردان زیر نظر کارخانه قالیشویی کمالشهر فعالیت می کند در صورت نیاز به خدمات قالیشویی کردان با کارخانه قالیشویی کمالشهر در تماس باشید.

قالیشویی در آغچه حصار

تمامی فرش های دستباف، ابریشمی، ماشینی و… شستشوی مبلمان، تابلوفرش، موکت و… در این قالیشویی ها انجام می شود همچنین کلیه ی خدمات همچون ریشه زنی، ترمیم، رفع سوختگی یا پارگی، لکه برداری و … در این قالیشویی ها ارائه می شود. لازم به ذکر است که تمامی تجهیزات و دستگاه ها سالم و پیشرفته هستند به طوری که احتمال آسیب به فرش به صفر رسیده است. در این مقاله از سایت قالیشویی آغچه حصار به بررسی ویژگی های یک قالیشویی خوب پرداختیم تا شما در انتخاب خود بهتر عمل کنید همچنین قالیشویی های آغچه حصار را به طور کلی معرفی کردیم. امیدواریم مورد استفاده ی شما قرار گرفته باشد.

با کیفیت ترین قالیشویی در آغچه حصار کدام قالیشویی می باشد؟

کارخانه قالیشویی کمالشهر با کیفیت ترین قالیشویی در آغچه حصار ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در آغچه حصار با ما در تماس باشید.

قالیشویی در آغچه حصار چه ویژگی هایی دارد؟

ارائه خدمات حمل و نقل، ارائه تمامی خدمات فرش، وجود افراد کارشناس و متخصص فرش و … برای خواندن توضیحات بیشتر این مقاله را مطالعه کنید.

5/5 - (6 امتیاز)

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.