بهترین قالیشویی کردان

حفظ پاکیزگی وسایل خانه به خصوص فرش‌ها و موکت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است و یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌هایی می‌باشد ک امروزه ذهن خانم‌ها را به خود مشغول کرده‌است. خانم‌ها در همه وقت به ویژ‌ه در ایام خاص مانند عید نوروز و… همیشه به فکر نظافت و شست‌وشوی فرش‌های خود هستند و به دنبال راه‌های گوناگون برای پاکیزگی آن‌ها می‌باشند. قالیشویی‌های معتبری که وجود دارند این مشکل را برای بانوان سرزمینمان حل کرده‌اند و اغلب افراد برای تمیزی فرش‌‌های خود، آن‌ها را به قالیشویی‌ها می‌سپارند.

قالیشویی از جمله خدماتی می‌باشد که همیشه و در همه‌ جا مورد نیاز مردم بوده و کاربردهای زیادی دارد‌. در اصل قالیشویی شغلی است که در آن به پاکیزگی و شست‌وشوی فرش‌ها و موکت‌ها و… پرداخته می‌شود. در قالیشویی‌ها علاوه‌بر شستن فرش‌ها به کارهای دیگری نیز مانند لکه‌ بری و غبارگیری با استفاده از انواع زیادی از مواد شوینده صورت می‌گیرد. شست‌وشوی فرش‌ها از جمله کارهایی است که حداقل باید سالی یک بار انجام شود تا شما دارای یک منزل زیبا و شیک با وسایل تمیز باشید‌.

شست‌وشوی فرش‌ها علاوه‌بر تمیزی آن‌ها سبب جلوگیری از ورود آلودگی‌ها و بیماری‌ها به محیط خانه می‌شود. به همین دلیل شستن سالیانه فرش‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در ادامه قصد داریم درمورد خدماتی که یک قالیشویی خوب به خصوص در قالیشویی کردان صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره تا پایان این متن با ما همراه باشید.

خدمات قالیشویی کردان

شست‌وشوی فرش‌ها در گذشته به صورت سنتی انجام می‌شد برای مثال، هنگام شستن فرش‌ها از مواد شوینده‌ای مانند مخلوط آب و صابون یا مخلوط آب و پودر لباس‌شویی(تاید) استفاده می‌کردند. چند نفر به طور همزمان با استفاده از فرچه‌های مخصوص فرش‌‌ها را به خوبی می‌شستند و بعد ‌آن‌ها را آبکشی می‌کردند و در انتها فرش‌ها را در بام خانه‌هایشان پهن می‌کردند تا خشک شود. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در همه زمینه‌ها و گذشت زمان، روش‌های زیادی برای شست‌وشوی فرش‌ها آمده که با زحمت کمتری نسبت به قبل همراه است.

در قالیشویی‌های معتبر، برای شست‌وشوی فرش‌های مختلف از روش‌های گوناگون و مواد شوینده مخصوص استفاده می‌کنند و هر کدام را با توجه به نوعی که دارند، با رعایت نکاتی می‌شویند. همانطور که گفته شد، در قالیشویی‌های معتبر و بزرگ مانند قالیشویی کردان، برای شست‌وشوی فرش‌ها و موکت‌ ها از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود.

فرش‌های ماشینی، فرش‌های دستبافت و یا انواع موکت‌ها هرکدام با توجه به جنس و درجه کثیفی که دارند شسته می‌شوند و برای هرکدام از آن‌ها از مواد شیمیایی مخصوص به خود استفاده می‌کنند. قالیشویی افشاریه زیر نظر کارخانه قالیشویی کمالشهر ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی با قیمت مناسب می باشد. برای دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

خدمات قالیشویی کردان
خدمات قالیشویی کردان

شست‌وشوی فرش در قالیشویی کردان

روش‌های شست‌وشوی قالی‌ها را با توجه به میزان مکانیزه بودنشان، به سه روش تقسیم می‌شوند که عبارت‌اند از:

شست‌وشو به صورت دستی

این کار توسط متخصصین قالیشویی با استفاده از تجهیزات دستی انجام می‌شود.

شست‌وشوی نیمه اتوماتیک

شست‌وشوی فرش‌ها به این روش توسط متخصصین قالیشویی همراه با استفاده از تجهیزات مناسب و اتوماتیک انجام می‌گردد.

شست‌وشوی اتوماتیک

شست‌وشوی قالیشویی به روش اتوماتیک، توسط ماشین‌ها و انواع دستگاه‌های قالیشویی زیر نظر متخصصین قالیشویی انجام می‌شود. با توجه به میزان مدرن بودن و همچنین تجهیزاتی که یک شرکت قالیشویی دارد، می‌توان از هرکدام از روش‌هایی که نام بردیم برای شستن فرش‌ها استفاده شود.

به طور کلی و در هرکدام از این روش‌هایی که معرفی کردیم، فرایند‌های غبارگیری، شست‌وشو با آب، بخارشویی یا خشکشویی، آبگیری و در انتها خشک کردن فرش، به صورت کامل انجام می‌شود. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در حصارک با کارخانه قالیشویی کمالشهر در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی کمالشهر ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در حصارک می باشد.

چطور یک قالیشویی خوب پیدا کنیم؟

خدماتی که امروزه قالیشویی‌ها به مشتریان ارائه می‌دهند بسیار خوب و پيشرفته شده و به مشتری کمک می‌کند تا فرش‌هایی سالم، زیبا و بسیار تمیز داشته باشد. امروزه قالیشویی‌های معتبر و بزرگ خدمات خود را به صورت آنلاین نیز ارائه می‌دهند. خیلی راحت و با یک جست‌وحوی ساده در گوگل می‌توانید انواع قالیشویی‌های مختلف در شهر خود را پیدا کنید و با خواندن تجربه دیگران در استفاده از آن قالیشویی، آن را انتخاب کرده و فرش‌های خود را به آن‌ها بسپارید.

چه زمانی باید به قالیشویی کردان مراجعه کنیم؟

شاید در ابتدا فکر کنید که زمان شست‌وشوی فرش‌ها خانه تکانی عید به عید است و تا قبل از عید ممکن نیست که گذرتان به قالیشویی‌ها بیفتد. اما این طرز فکر اشتباهی است؛ زیرا در هرزمانی ممکن است فرش‌های شما کثیف شده و به شست‌وشو نیاز پیدا کنند، در این صورت باید هرچه سریع‌تر آن را به قالیشویی‌های معتبر شهرتان بسپارید چون ممکن است باعث ایجاد بیماری و آلرژی شوند.

اگر در خانه کودک دارید، باید حداقل شش ماه یکبار فرش‌هایتان را بشویید؛ زیرا به دلایلی مختلف ممکن است فرش‌هایتان لک شده یا به دلایلی بخشی از فرش‌ها دچار سوختگی شود یا اینکه بخشی از فرش‌هایتان به دلیل رطوبت کف اتاق پوسیده شوند. در این حالت شما به قالیشویی نیاز دارید تا علا‌وه‌بر شست‌شوی فرش‌هایتان آن را رفو و ترمیم کنند. مبل‌شویی در محل از دیگر خدمات کارخانه قالیشویی کمالشهر با بهترین کیفیت می باشد. برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

ویژگی های قالیشویی کردان
ویژگی های قالیشویی کردان

چند نکته مهم درباره استفاده از خدمات قالیشویی کردان


اگر قصد دارید در هنگام مناسبت‌های خاص مانند عید نوروز به قالیشویی بدهید پیشنهاد ما به شما این است که دست نگه دارید و هرگز این کار را نکنید. در این ایام که فصل خانه تکانی است و تقریبا همه در حال جنب‌وجوش و آماده شدن برای عید نوروز هستند، همه قالیشویی‌ها شلوغ بوده و به احتمال زیاد خیلی دیر فرش‌هایتان را به شما تحویل می‌دهند. شما می‌توانید ده روز قبل از عید و فصل خانه‌تکانی این کار را انجام دهید.

با توجه به نکته‌ای که بالا عرض کردیم، شستن فرش‌ها در ایام خاص مانند عید نوروز اگرچه کاری زمان‌بر است و ممکن است فرش‌هایتان را دیرتر تحویل بگیرید اما مزایایی نیز دارد. به عنوان مثال هنگام عید نوروز بیشتر قالیشویی‌ها از تخفیفات برخوردارند و شما می‌توانید با پرداخت هزینه کمتر فرش‌های خود را تمیز کنید. جهت دریافت خدمات بازسازی و رفوگری حرفه ای فرش با کارخانه قالیشویی کمالشهر در تماس باشید. کارخانه قالیشویی کمالشهر ارائه دهنده انواع خدمات رفوگری فرش با قیمت مناسب می باشد.

هزینه قالیشویی کردان

قالیشویی‌های مختلف هرکدام خدمات گوناگونی انجام می‌دهند که قیمت‌های خود را دارند به همین دلیل نمی‌شود به طور کلی درباره هزینه قالیشویی صحبت کرد. جنس فرش، رنگ، الیاف استفاده شده در آن و روش‌ها و مواد شوینده‌ای که برای شستن آن استفاده شده با هزینه‌ای که برای شستن فرش بپردازید، رابطه مستقیم دارد. کارخانه قالیشویی کمالشهر بهترین قالیشویی سرخاب ارائه دهنده خدمات قالیشویی در سرخاب می باشد. در صورت نیاز به خدمات با ما تماس بگیرید.

در انتها شما می‌توانید با مراجعه به قالیشویی بزرگ و معتبر کردان، فرش‌هایی بسیار تمیز داشته باشید و از آن لذت ببرید.
امروزه شست‌شوی فرش‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است و یکی از بزرگ‌‌ترین دغدغه افراد، پیدا کردن یک قالیشویی خوب برای سپردن فرش به آن است. یک قالیشویی خوب با توجه به جنس و نوع فرش آن را می‌شوید و از روش‌ها و مواد شوینده مناسب برای آن استفاده می‌کند. شما با یک جست‌وجوی ساده می‌توانید به راحتی یک قالیشویی خوب پیدا کنید و برای تمیزی فرش‌هایتان به آن مراجعه کنید. امیدواریم که مطالب این مقاله به شما کمک کرده باشد. از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

شستشوی فرش در قالیشویی کردان به چه صورتی می باشد؟

در این مقاله به بررسی شست‌وشوی فرش در قالیشویی کردان به طور کامل پرداخته ایم با ما همراه باشید.

قالیشویی کردان چه خدماتی را ارائه می دهد؟

شستشوی فرش‌ ها و موکت‌ و رفوگری و … برای خواندن سایر موارد این مقاله از قالیشویی در کمالشهر بهترین قالیشویی کردان را مطالعه کنید.

5/5 - (5 امتیاز)

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.