بهترین قالیشویی نظرآباد

شرکت قالیشویی نظرآباد به شستشوی انواع فرش می پردازد که یکی از آنها خدمات قالیشویی فرش های ایرانی می باشد. این فرش ها از با ارزش ترین فرش ها در جهان هستند. آنها امروزه هم از نظر اهمیت فرهنگی و هم از نظر زیبایی شناسی به سایر فرش ها ترجیح داده می شوند. از آنجایی که این نوع فرش ها در خانه های ما کاربردی هستند، برای کلکسیونرها نیز مورد تقاضا هستند. به همین دلیل خوب شستشو و تمیز کردن آنها بسیار مهم است. نظافت فرش ایرانی کاری است که نیاز به دقت و ظرافت مانند مرمت بنای تاریخی، مبتنی بر دانش و تجربه دارد.

شستشوی فرش در قالیشویی نظرآباد

فرش های قیمتی و دستبافت فرش های بسیار حساسی هستند. نظافت فرش دستبافت کار ظریفی است که نیاز به تجربه زیادی دارد. فرش های دستبافتی که به شرکت ما می آیند با توجه به ویژگی هایشان از هم جدا می شوند، پس از فرآیند گردگیری، فرش شسته می شود.

زمان پردازش با توجه به حساسیت فرش دستباف متفاوت است. فرش دستبافت را نمی توان با ماشین اتوماتیک شستشو داد. در قالیشویی نظرآباد شستشوی دستی روی فرش های بافته شده انجام می شود. مبل‌شویی در محل از خدمات جدید کارخانه قالیشویی کمالشهر می باشد برای دریافت خدمات و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

بزرگترین مشکلی که در شستشوی فرش های دستباف و پشمی با آن مواجه می شود، ترکیب رنگ فرش ها با یکدیگر است. اگر در قالیشویی حرفه ای نیستید، توصیه می کنیم به شرکت هایی که حرفه ای همانند قالیشویی نظرآباد مراجعه کنید، در غیر این صورت ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شوید. مواردی که در شستشوی این نوع فرش باید در نظر گرفته شود عبارتند از: شست و شوی فرش های پشمی و قالی بافته یکی یکی انجام شود. فرآیند شستشو باید خیلی سریع انجام شود.

پس از زدودن کثیفی و گرد و غبار درشت فرش، سپس فرش خیس میکنند، باید به کار فرچه زدن پرداخت. پس از فرآیند فرچه زدن، فرش را باید به سرعت آبکشی کرد. اگر فرش شما پرزهای بلندی دارد، می‌توانید آن را قبل از اسکاج یک طرفه به عقب و جلو بمالید تا شامپو قالیشویی بتواند به کف پرز و بین پرزهای فرش نفوذ کند. شما باید تحقیق کنید که آیا شامپویی که در هنگام شستشوی فرش استفاده می شود برای چنین فرش هایی مناسب است یا خیر.

اگر مناسب نباشد، ممکن است نتوانید به کارایی مطلوب برسید، اما ممکن است نتایج بدی روی فرش شما ایجاد شود. پس از آبکشی با آبکش، بدون اتلاف وقت روی فرشی که مستقیماً شسته شده است، فرآیند پیچش را انجام دهید. رنگ های روی فرش به دلیل امکان جاری شدن در هنگام ریسندگی باید به تنهایی فشرده شوند.

پس از فرآیند ریسندگی، فرش باید باز شود و روی چوب لباسی یا در مکانی تمیز قرار گیرد که بتوان آن را ذخیره کرد. کارخانه قالیشویی کمالشهر قالیشویی خوب در افشاریه ارائه دهنده خدمات شستشوی فرش، شستشو مبلمان در محل، رفوگری فرش، ریشه بافی و چرم دوزی با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد جهت دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی در نظرآباد
خدمات قالیشویی نظرآباد

خدمات قالیشویی در نظرآباد

ماشین خشک کن فرش برای هر کارخانه ضروری است ماشین خشک کن فرش برای اینکه فرش های شما بهداشتی تر و تمیزتر شوند لازم است. به لطف این ماشین که مخصوص شرکت ما است، فرش های شما 90 تا 95 درصد خشک می شوند. به لطف این دستگاه تحویل بین 8 تا 24 ساعت در تابستان و 24 ساعت در زمستان در 48 ساعت در بدترین شرایط آب و هوایی طول میکشد.

کارخانه قالیشویی نظراباد اولین شرکتی است که در تهران فرش را در عرض 24 ساعت تحویل می دهد. ما فرش های شما را با توجه به شرایط آب و هوایی فصل خشک می کنیم، در تابستان در محل خشک کن دور از جاده و گرد و غبار و در فصل زمستان در محل های بسته در کارخانه، 100% خشک تحویل می دهیم. فرش های خشک شده شما توسط پرسنل خانم ما در میز بسته بندی ما بررسی می شود و در کیسه های مخصوص فرش با آرم شرکت ما قرار می گیرد و آماده سرویس و تحویل به مشتری می شود.

زمانی که فرش های شما آماده شد، از طریق پیامک و یا با تماس با شما زمان تحویل فرش ها به شما اطلاع داده می شود. در صورت نیاز به خدمات بهترین قالیشویی در حصارک با کارخانه قالیشویی کمالشهر تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی کمالشهر بهترین قالیشویی در منطقه حصارک برای شستشوی انواع فرش می باشد.

نکاتی که باید در هنگام نظافت فرش ها در نظر گرفته شود

اول از همه، استفاده از فرش تمیز در خانه برای خانم های خانه دار بسیار مهم است. جاروبرقی روزانه، تهویه اتاق یک بار در هفته از ملاحظات کلیدی برای تمیز نگه داشتن فرش ها است. در اینجا توجه شما را به این نکته جلب می کنیم: رابطه فرش و لکه موضوعی بسیار آزاردهنده است. هنگامی که لکه ها بر روی فرش تشکیل شوند ، روند حذف این لکه ها می تواند دردسرساز باشد.

به همین دلیل برای نظافت فرش اهمیت زیادی دارد که قبل از ایجاد لکه احتیاط کنیم. به خصوص در خانه با کودکان، پوشاندن فرش با پارچه در زمان بازی یکی از موثرترین راهکارها برای تمیز نگه داشتن فرش است. نظافت روزانه فرش ها باید با جاروکردن گرد و غبار با جاروبرقی که امروزه در همه خانه ها وجود دارد انجام شود. می‌توانیم با پاک کردن فرش با دستمال خیس یا مرطوب، فرآیند شستشو را به تأخیر بیندازیم، زیرا تنها جاروبرقی کافی نیست زیرا هر از گاهی از آن استفاده می‌کنیم.

اگر چیزی روی فرش ریخته شد، خیلی مهم است که فوراً آن را از روی فرش پاک کنیم. از این نظر، سودا و جوش شیرین گزینه های خوبی برای از بین بردن لکه ها هستند. جدای از اینها، تمیز کردن لکه های مختلف روی فرش با صابون مخصوص فرش تاثیر خود را دارد. برای دریافت خدمات قالیشویی خوب در کردان با کارخانه قالیشویی کمالشهر تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی کمالشهر ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی با قیمت مناسب در منطقه کردان می باشد.

ویژگی های قالیشویی در نظرآباد
ویژگی های قالیشویی در نظرآباد

شستشوی فرش با ماشین های اتوماتیک در قالیشویی نظرآباد

یکی دیگر از ویژگی های ماشین های قالیشویی اتوماتیک قالیشویی نظرآباد صرفه جویی در مصرف آب است. متوسط ظرفیت شستشوی فرش 400 تا 100 متر مربع در روز را دارند. به طور خلاصه ویژگی های آن عبارتند از:

  • بخش شستشو با 4 برس
  • بخش نورد پس از شستشو
  • مواد کروم ضد زنگ
  • قابلیت شستشوی فرش در سایزهای مختلف
  • شستن هر قسمت از فرش به طور مساوی با حرکت قسمت شستشوی اصلی از راست به چپ
  • صرفه جویی در مصرف آب در مقایسه با همتایان خود

قالیشویی نظرآباد این فناوری برای رفاه حال مشتریان آورده است و تمام تجهیزات لازم برای شستشوی فرش را داراست. شرکت ما که هر سال دستگاهای قالیشویی خود را تجدید می کند تا بهترین جایگاه را در بین شرکت های قالیشویی داشته باشد، در این امر به موفقیت بزرگی دست یافته است.

بهترین قالیشویی در نظرآباد برای خدمات شستشوی انواع فرش ها کدام قالیشویی می باشد؟

کارخانه قالیشویی کمالشهر بهترین قالیشویی در نظرآباد برای خدمات شستشوی انواع فرش ها با کیفیت تضمینی و قیمت مناسب می باشد در صورت نیاز به خدمات با ما تماس بگیرید.

قالیشویی نظرآباد چه خدماتی را ارائه می دهد؟

شستشوی انواع فرش اعم از فرش ماشینی، فرش دستباف و موکت، شستشوی انواع مبل با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات، رفوگری و ریشه بافی انواع فرش با بیشترین دقت و بالاترین کیفیت از خدمات قالیشویی نظرآباد می باشد.

5/5 - (5 امتیاز)

نوشته‌های مشابه

یک دیدگاه

  1. قالیشویی کمالشهر در منطقه نظرآباد تقریبا شناخته شده هست و از نظرقیمت و کیفیت کارشان خوب است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.