خدمات مبل‌شویی در محل

قالیشویی فرآیند از بین بردن آلودگی، کثیفی و لکه‌ها است که موجب حساسیت برخی افراد می‌شود. به همین دلیل باید به دنبال یک قالیشویی مناسب با بهترین خدمات باشید که بتواند فرش‌ها را با استفاده از استخراج آب گرم، دستگاه‌های پیشرفته و بخارشویی به خوبی تمیز کند. استخراج آب گرم حاوی یکسری مواد شوینده است که کثیفی و لکه‌ها را در خود حل کرده و همانند روز اول فرش تمیز و دلچسب به شما تحویل می‌دهد. در این مطلب شما خوانندگان گرامی را با خدمات ویژه این مجموعه و مسائل مربوطه آشنا خواهیم کرد.

خدمات قالیشویی در کمالشهر

همانطور می‌دانید فرش‌ها بعد از ۶۷ماه استفاده، نیاز به شستشوی اصولی دارند. اگر شما ساکن کمالشهر کرج هستید بهترین انتخابی که می‌توانید در خصوص شستشوی فرش‌ها داشته باشید، قالیشویی کمالشهر است. همچنین اگر فرش‌ها و قالیچه شما دچار آسیب و پارگی شده به راحتی این موضوع را به این مجموعه بسپارید.

این قالیشویی علاوه بر شستشوی فرش‌ها قادر است مبلمان، رخت، تشک و… را به نحوه مطلوب بشویید و از خدمات ویژه دیگر آن می‌توان به ریشه دوزی، ترمیم و بازسازی فرش‌ها، لکه برداری، رنگ‌برداری و از این قبیل اشاره کرد. ما در قالیشویی کمالشهر، با کیفیت‌ترین خدمات را به شما در زمینه شستشو و پاکسازی فرش و قالیچه ارائه می‌دهیم.

خدمات قالیشویی کمالشهر قالیشویی کمالشهر یکی از بهترین مراکز ارائه خدمات شستشوی فرش و قالی در منطقه کرج به شمار می‌رود. در این بخش به خدمات این قالیشویی اشاره می‌کنیم. کارخانه قالیشویی کمالشهر بهترین قالیشویی در سرخاب می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در سرخاب با ما تماس بگیرید.

خدمات مبل شویی در محل
خدمات مبل شویی در محل

شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی کمالشهر کرج

فرش‌های ماشینی انواع گوناگونی دارد که بر اساس میزان تراکم و شانه دسته بندی می‌شوند. شستشوی انواع فرش‌های ماشینی تراکم بالا، زمینه سفید، روشن در این قالیشویی انجام می‌شود. هر چه تراکم و شانه فرش افزایش پیدا کند در شستشو به دقت بیش‌تری نیاز است.

شستشوی موکت

این قالیشویی انواع موکت از‌جمله؛ طرح‌دار، پشمی‌، ساده و… را به نحوی مطلوب با استفاده از مواد شوینده نانو و دستگاه‌های موکت‌شویی شستشو می‌دهد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی هشتگرد با کارخانه قالیشویی کمالشهر در تماس باشید. کارخانه قالیشویی کمالشهر بهترین قالیشویی در هشتگرد می باشد.

مبل‌شویی در محل

از آنجایی که مبلمان نشیمن پرکاربردی هستند، در جنس‌های مختلف تولید و عرضه می‌شوند. مبل ها طی استفاده بسیار و نشست و برخاست فراوان چرک و آلوده می‌شوند در این صورت حمل آن‌ها به قالیشویی کمالشهر برای مستاجران بسیار دشوار است. اما این قالیشویی خدمات مبل شویی در محل را به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

لکه‌بری در قالیشویی کمالشهر

ممکن است هنگام نوشیدن یا جابجایی ظروف نوشیدنی روی فرش یا مبل شما ریخته و لکه ایجاد شود‌. این لکه‌ها تنها با مواد شوینده مخصوص خود از بین می‌روند ولی پیشنهاد می‌کنیم به لکه‌های روی فرش و مبل دست نزنید و در اولین فرصت به قالیشویی کمالشهر تحویل دهید. برای دریافت خدمات قالیشویی شهر جدید هشتگرد با کارخانه قالیشویی کمالشهر در تماس باشید. کارخانه قالیشویی کمالشهر در شهر جدید هشتگرد خدمات رسانی دارد.

شستشوی فرش دستباف

فرش‌های دستباف ازجمله فرش‌های حساس با تارو پود ظریف هستند. در شستشوی این فرش ها دقت بسیاری نیاز است و باید توسط فرد متخصص و مواد شوینده تثبیت رنگ استفاده شود. در قالیشویی کمالشهر کرج انواع فرش‌های بلژیکی، دستباف، چرم، فانتزی و.. با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب شسته می‌شوند.

ترمیم و مرمت فرش ماشینی در قالیشویی

از دیگر خدمات ویژه مبل‌شویی در محل می‌توان به ریشه دوزی، مرمت و بازسازی، شیرازه دوزی و‌.. اشاره کرد. در این صورت اگر فرش شما آسیب دیده و مشکل پارگی داشت هنگام شستشو این مسئله را یا کارشناسان ما در میان بگذارید تا همانند روز اول ترمیم و بازسازی شود. قالیشویی چهارباغ زیر نظر کارخانه قالیشویی کمالشهر ارائه دهنده خدمات ترمیم و مرمت فرش می باشد. برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

ترمیم و مرمت فرش دستباف

ترمیم و مرمت فرش‌های دستباف نسبت به ماشینی کار سخت و دشواری است؛ زیرا از حساسیت بالایی برخودار است. در صورتی که شاهد پوسیدگی و پارگی فرش‌های دستباف بودید، کافیست جهت ترمیم به قالیشویی کمالشهر بسپارید. شستشوی فرش با دستگاه‌های تمام اتوماتیک در قالیشویی کمالشهر برای شستشوی فرش‌ها توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک آن‌ها را روی تسمه مخصوص پهن کرده سپس فرش‌ها داخل دستگاه آبگیری شده و به شکل لول شده خارج می‌شوند. در آخر، فرش‌ها توسط پرسنل به بخش خشک کردن انتقال می‌یابند و با استفاده از نور خورشید و در فضای باز طی۲۳روز به خوبی خشک می‌شوند.

هزینه قالیشویی کمالشهر

همان‌طور که می‌دانید هزینه شستشوی فرش، قالیچه، لحاف، تشک و… در شهر‌های مختلف، متفاوت است. از فاکتورهای مهمی که در تعیین قیمت هزینه قالیشویی نقش موثری دارند می‌توان به میزان لکه، کثیفی فرش، متراژ، درصد خرابی، دستباف یا ماشینی بودن و… اشاره کرد. همچنین نوع مواد شوینده‌ای که برای شستشو استفاده می‌کنند، نیز در هزینه قالیشویی تاثیر دارد.

اگر فرش شما از لحاظ تراکم و شانه بالا باشد، هزینه شستشو افزایش می‌یابد. لکه‌هایی که رفع آن‌ها دشوار باشد همانند؛ لکه قهوه، چای، چربی و روغن این امر باعث افزایش هزینه قالیشویی می‌شود. قالیشویی در سهیلیه از شعب کارخانه قالیشویی کمالشهر می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در سهیلیه با ما تماس بگیرید.

هزینه خدمات مبل شویی در محل
هزینه خدمات مبل شویی در محل

هزینه رفوگری فرش در قالیشویی کمالشهر

از دیگر پارامترهای مهم که بر هزینه نهایی قالیشویی تاثیر می‌‌گذارد، می‌توان به تعمیرات رفوگری فرش و قالی اشاره نمود. منظور از خدمات مبل‌شویی در محل ارائه خدمات برای شهروندان ساکن در یک محل یا منطقه است. ترمیم و بازسازی فرش‌ها، ریشه دوزی، پوسیدگی، ریشه‌زنی، سوختگی ، ریشه بافی و… ازجمله؛ خدمات رفوگری فرش در قالیشویی کمالشهر محسوب می‌شوند. در صورتی که فرش شما هنگام شستشو به این خدمات احتیاج داشت می‌توانید، هنگام سفارش شستن فرش‌ این موضوع را ذکر کنید تا هزینه رفوگری مازاد به هزینه شستشوی فرش افزوده شود.

مدت زمان شستشوی فرش‌ها در قالیشویی کمالشهر

بعد از تحویل فرش به بهترین قالیشویی سطح کرج، آن را حدود ۱ الی ۳ روز دیگر با خدمات ویژه تحویل بگیرید. هنگامی که فرش‌ها را تحویل این مجموعه می‌دهید، تاریخ و ساعت دقیق تحویل فرش به شما گفته می‌شود. البته این زمانبندی به فصل و موعد بستگی دارد از آنجایی که در عید نوروز شستشوی فرش مدت زمان بیش‌تری طول می‌کشد.

اگر در خصوص تایم کاری و خدمات شستشو فرش سوالی دارید می‌توانید با شماره‌های موجود روی سایت تماس برقرار کنید تا راهنمایی لازم صورت بگیرد. رفوگری اصولی فرش از خدمات تخصصی کارخانه قالیشویی کمالشهر می باشد. جهت دریافت خدمات رفوگری فرش با ما تماس بگیرید. مبل‌شویی در محل توسط شرکت ما، برای شهروندان در کرج و حومه ارائه می‌شود.

این مجموعه تلاش می‌کند تا بتواند با شستشوی مبل‌ و فرش‌ها آن هم با کیفیت بالا رضایت حداکثری مشتریان را به خود جلب کند. در این راستا قالیشویی کمالشهر از پرسنل کاملا ماهر و دستگاه‌های مکانیزه‌ای بهره‌مند است که با مواد شوینده مرغوبی مبل‌ها را به گونه‌‌ای شستشو می‌دهد که همانند روز اول تمیز و بدرخشند. اگر تا کنون از خدمات این مجموعه استفاده کرده‌اید نظرات خود را در بخش انتهایی مقاله با کاربران به اشتراک بگذارید.

برای دریافت خدمات مبل‌شویی در محل با کجا تماس بگیریم؟

کارخانه قالیشویی کمالشهر ارائه دهنده خدمات مبل‌شویی در محل با کیفیت بالا در سریع ترین زمان می باشد. برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

هزینه خدمات مبل‌شویی در محل چقدر می باشد؟

برای اطلاع از هزینه خدمات مبل‌شویی در محل با کارخانه قالیشویی در کمالشهر در تماس باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.