خدمات قالیشویی سهیلیه

موضوعی که در مقاله امروز می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم، قالیشویی سهیلیه است. پس لطفاً ما را تا انتهای مطلب همراهی بفرمایید.

دلیل اهمیت قالیشویی سهیلیه

همانطور که می دانید شستشوی فرش یکی از رسم های قدیمی ایرانیان بوده و بانوان ایرانی به طور میانگین در سال ۱ بار فرش های منزل خود را می شویند. حال ممکن است این کار در حیاط یا پشت بام خانه انجام شود یا اینکه از مراکز قالیشویی کمک بگیرند. به هر حال چیزی که در این میان اهمیت دارد، نتیجه کار و انجام اصولی این فرایند است .

با توجه به اینکه مراکز قالیشویی به سیستم های مکانیزه و مدرن مجهز هستند و معمولاً کارشناسان کنترل کیفیت میزان اصولی بودن شستشو را کاملاً مورد بررسی قرار می دهند؛ لذا استفاده از این مراکز نسبت به قدیم گسترش بیشتری پیدا کرده است. در این مقاله ما قصد داریم که شما را با یکی از مراکز معتبر قالیشویی در تهران، یعنی قالیشویی سهیلیه، آشنا کنیم. قالیشویی حصارک زیر نظر کارخانه قالیشویی کمالشهر ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی و رفوگری در حصارک می باشد.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی سهیلیه

زمانی که شما قصد شستشوی فرش های خود را دارید و با مرکز قالیشویی سهیلیه تماس بگیرید، کارشناسان ظرف مدت کمترین زمان ممکن به آدرس مورد نظرتان آمده و فرش ها را تحویل می گیرند. بعد از انتقال فرش ها به قالیشویی، ابتدا با توجه به نظر کارشناسان مجرب مواد شوینده متناسب با نوع الیاف فرش های شما انتخاب شده و سپس با کمک دستگاه های مدرن جهت و استادکاران قالیشویی با تجربه، شسته می شوند. فرش در صورت تایید کارشناس کنترل کیفیت وارد مراحل بعدی خواهد شد.

در مراحل بعدی جهت از بین رفتن بوی بد ناشی از شستشو و همچنین افزایش دوام و طول عمر فرش، آبگیری انجام میشود که ابتدا توسط دستگاه بیش از ۹۰ درصد آب فرش ها گرفته شده و وارد مرحله خشکشویی خواهد شد. در صورتی که هوا آفتابی باشد، اجازه می‌دهند تا فرش ها در هوای آزاد و به کمک نور خورشید خشک شود و در غیر این صورت آنها را به سالن‌های گرمخانه انتقال داده و توسط دستگاه، کاملا خشک می کنند.

به گونه‌ای که کوچکترین از اثری از رطوبت در آن باقی نماند. سپس برای درخشان تر شدن هر چه بیشتر فرش، پرزها و موهای اضافی آن را در مرحله دارکشی برمیدارند و همه کجی ها و ناموزونی های موجود در فرش را از بین می برند. در مرحله آخر نیز امواج یا شکستگی های به وجود آمدن در فرش را با اتوکشی توسط دستگاه اتو پرس، تمیز و صاف میکند. کارخانه قالیشویی کمالشهر ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در قالیشویی چهارباغ با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشد.

خدمات قالیشویی سهیلیه
خدمات قالیشویی سهیلیه

خدمات قالیشویی در سهیلیه

اصلی ترین خدمتی که در این مرکز انجام میشود، قالیشویی است. اما خوب است بدانید که در این موسسه خدمات دیگری نیز ارائه می‌شوند که برخی از مهمترین آنها عبارت‌اند از:

مبل شویی

این روزها شستشوی مبل ها برای بانوان به یک دغدغه تبدیل شده است؛ خصوصاً اگر مبل های شما رنگ روشن داشته باشد، بیشتر از دیگر رنگ ها آلودگی ها را نشان می دهد. باید برای شستشوی مبلمان به مرکز معتبری مراجعه نمایید. در مرکز قالیشویی سهیلیه کار شستشوی مبل ها به صورت تخصصی انجام شده و با استفاده از دستگاه های مخصوص و شامپوی مبل ویژه، این کار انجام می شود؛ به گونه ای که صدمه‌ای به وسیله وارد نگردد. قالیشویی افشاریه زیر نظر قالیشویی کمالشهر ارائه دهنده انواع خدمات مبل شویی با قیمت مناسب می باشد. برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

موکت شویی

با توجه به افزایش فرهنگ آپارتمان نشینی، شستشوی موکت ها نیز تبدیل به یکی از دغدغه های بانوان شده است. اما نگران نباشید؛ زیرا انجام این کار تخصصی نیز در مرکز قالیشویی سهیلیه به بهترین نحو ممکن و شما میتوانید موکت های منزل یا محل کار خود را جهت شستشو، به این مرکز بسپارید.

ریشه زنی

اگر در خانه خود فرش های قدیمی داشته باشید، ممکن است از ناحیه ریشه دچار آسیب دیدگی شده باشند؛ لذا میتوانید برای ترمیم آنها به مرکز قالیشویی سهیلیه مراجعه کرده و با توجه به سلیقه خود قسمت ریشه آن را ترمیم نمایید.

رفوگری فرش

رفوگری فرش نیز یکی از کارهای تخصصی است که باید توسط استاد کار انجام شود. در صورتی که برای فرش های شما مشکلاتی از قبیل پارگی، سوختگی، بید خوردگی و… اتفاق افتاده است، می توانید قبل از شستشو، به کمک استادکاران قالیشویی سهیلیه آنها را مرمت نمایید. همچنین در این مرکز خدماتی نظیر چرم دوزی و شیرازه دوزی انجام می شود تا ضمن زیبایی فرش های شما، سبب افزایش دوام آنها نیز گردد. در ضمن اگر لکه هایی مانند لکه جوهر، لکه لاک و… روی فرش های ماشینی یا دستباف شما ایجاد شد، به هیچ وجه نگران نباشید؛ زیرا در این مرکز، انجام کار لکه برداری به نحو احسن صورت می پذیرد.

مزایای قالیشویی سهیلیه

این مرکز همواره در تلاش است تا خدمات کم نظیری را به شما ارائه دهد. به گونه‌ای که این خدمات در خور و شایسته یک خانواده محترم ایرانی باشد. لذا انواع اقسام خدمات را با نازلترین قیمت ارائه می نماید و بدون تعطیلی، در ۲۴ساعت شبانه روز به صورت منظم و مرتب در خدمت شما عزیزان است. ضمنا قالیشویی سهیلیه به مشتریان ضمانت نامه کتبی ارائه می کند تا برای افرادی که حساسیت بیشتری به چنین موضوعاتی دارند، راحتی خیال بیشتری را فراهم نماید.

در ضمن در مرکز قالیشویی سهیلیه علاوه بر صرفه جویی در هزینه و زمان، شستشوی فرش ها با توجه به موازین شرعی و با استفاده از آب چاه صورت گرفته و پرسنل مجرب قالیشویی با تعهد و وجدان کاری بالا تمام وظایف محوله را به بهترین صورت انجام می دهند. سفارشات شما حتی اگر در دورترین مناطق شهر نیز باشد، قابل پیگیری بوده و بنا به تمایل شما خدماتی نظیر مبل شویی نیز هم می‌تواند در منزل انجام شود و هم در مرکز قالیشویی صورت پذیرد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی هشتگرد با کارخانه قالیشویی کمالشهر در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی کمالشهر بهترین قالیشویی در هشتگرد می باشد.

هزینه خدمات قالیشویی سهیلیه
هزینه خدمات قالیشویی سهیلیه

هزینه قالیشویی در سهیلیه

با توجه به مطالب ارائه شده و عنوان خدمات قالیشویی سهیلیه ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که این مرکز در برابر این همه خدمتی که ارائه می کند، چگونه هزینه ای را دریافت خواهد کرد؟ در پاسخ به این سوال باید به شما دوستان عزیز بگوییم که برای اطلاع یافتن از رقم دقیق هزینه باید با کارشناسان مرکز قالیشویی سهیلیه تماس بگیرید و تعداد و نوع فرش ها یا هرگونه سفارش دیگری را که دارید، به آنها بگویید. سپس کارشناسان میزان دقیق هزینه را برای شما عنوان کرده و میتوانید در صورت تمایل سفارش خود را ثبت قطعی نمایید.

اما ما این اطمینان را به شما می دهیم که با توجه به اینکه قالیشویی سهیلیه تحت نظر اتحادیه قالیشوییان فعالیت دارد، نرخ های آن با نرخ های مصوب و رسمی هماهنگ است. لذا هیچگونه هزینه اضافی از شما مشتریان گرامی دریافت نخواهد کرد و به طور کلی این مرکز همه تدابیر را جهت رفاه حال شما عزیزان اتخاذ نموده است. پس با خاطری آسوده سفارشات خود را مرکز قالیشویی سهیله بسپارید.

قالیشویی سهیلیه

همانطور که ملاحظه کردید، قالیشویی سهیلیه با ارائه خدمات متنوع در خدمت مشتریان عزیز بوده و شما می توانید با کمک گرفتن از این مرکز یک تجربه مثبت و موفق را داشته باشید. در این مقاله ما سعی کردیم در رابطه با دلیل اهمیت و شستشوی اصولی فرش ها را بیان کرده و سپس در رابطه با مراحل شستشوی فرش صحبت کنیم. جهت دریافت خدمات قالیشویی شهر جدید هشتگرد با کارخانه قالیشویی کمالشهر در تماس باشید. کارخانه قالیشویی کمالشهر در منطقه شهر جدید هشتگرد خدمات رسانی دارد.

پس از آن در مورد خدمات متنوع و مزایای قالیشویی سهیلیه مطالبی را عنوان نموده و در نهایت در مورد هزینه این خدمات اطلاعات لازم را در اختیار شما دوستان گرامی قرار دادیم. امیدواریم از مطالب موجود در این مقاله بهره کافی را گرفته باشید و از صبر و توجه شما نهایت سپاس را داریم.

قالیشویی سهیلیه چه خدماتی را ارائه می دهد؟

مبل شویی و موکت شویی و ریشه زنی و … برای خواندن سایر خدمات قالیشویی سهیلیه این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

هزینه خدمات قالیشویی در سهیلیه به چه صورت می باشد؟

برای اطلاع یافتن از رقم دقیق هزینه باید با کارشناسان مرکز قالیشویی سهیلیه تماس بگیرید و تعداد و نوع فرش ها یا هرگونه سفارش دیگری را که دارید، به آنها بگویید. سپس کارشناسان میزان دقیق هزینه را برای شما عنوان کرده و می توانید در صورت تمایل سفارش خود را ثبت قطعی نمایید.

4.7/5 - (7 امتیاز)

نوشته‌های مشابه

2 دیدگاه

  1. قالیشویی کمالشهر در منطقه سهیلیه شناخته شده است و از قدیمی ها در این حوزه است. هم کارشان خوب است هم تعرفه های خوبی دارن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.